Cilalar
Trend
Anti metalize emülsiyon cilası

Özellikleri : Ekolojiye duyarlı bir zemin bakımı için tasarlanmış emülsiyon cilası. Koruyucu tabaka kendiliğinden parlama özelliğine sahiptir, ve hem konsantre hem de suyla seyrelterek uygulanması durumlarında iz bırakmaksızın kurur. Trend, 0,4 ila 0,6 ų arası bir kayganlık değeriyle, DIN 18032 Alman Endüstriyel Normu'nu karşılar ve bu sebeple de spor salonlarının zeminlerinde kullanıma uygundur (ürün testleri Baden-Württemberg, Almanya'da bulunan FMPA Otto-Graf Enstitüsü'nde yapılmıştır.) Yüksek devirli cilalamaya kusursuz yanıt verir, böylece aşınma izleri kolaylıkla yok edilirler. Trend ile sağlanan kaplama tabakası, bir temel temizlik malzemesi kullanmaksızın derinlemesine temizlik ile kısmen yok edilebilir.

İçindekiler :
Emülsifiye ediciler, mum, anti metalize polimerler, reçine ve esanslar. pH-değeri (konsantre): yaklaşık 8,5-9

Kullanım Alanları

Islak alanlar hariç; PVC, linolyum, kauçuk, marley, polyolefin, mermer, granit, palladyen fayans gibi suya dayanıklı, sert zemin kaplamalarında kullanıma uygundur. Ahşap ve mantar zeminlerde kullanılmamalıdır. Trend'i PU ve PE içeren zeminlerde kullanmadan önce yapışkanlık testi uygulayınız.

Kullanım Şekli : Ürünün sadece yeterince kurutulmuş yüzeylerde kullanıldığından emin olun. Ürünü yumuşak bir bez yardımıyla ve seyreltmeden ince bir tabaka halinde uygulayınız. Ürünün bez üzerinde kurumasından kaçınılmalı ve bidon kullanımdan sonra hemen kapatılmalıdır.

Ana temizliği yapılmış yüzeyler : Zemin malzemesinin emme gücüne göre takriben
30 dakikalık aralıklarla 2-3 kez sürülür.

Yoğun bakımı takiben uygulama : Takriben 30 dakikalık aralıklarla 1-2 uygulama.

Kaplamadaki hasarlı kısımların sprey bakımı : 1:1 ölçüsünde soğuk suda inceltin, spreyleme aleti ve yüksek devirli bir makineyle uygulayın (yaklaşık 1,000 r.p.m.).

Cilalama : Cila, kuruduktan sonra parlatılıp yüksek devirli (yaklaşık 1,000 r.p.m.) bir makine ve multi disk ile fikslenebilir. Böylece kaymayan bir yüzey elde edilir.
Metrekare başına tüketim
Kaplama: Uygulama başına 25 ml
Derinlemesine temizlikten sonra bakım: Uygulama başına 25 ml
Sprey bakımı: 1.5 ml
Profesyonel kullanımlar içindir!
Paketleme
10 litre bidon Ür. No. j 20 04 10
200 litre varil Ür. No. j 20 04 72
Donmaya karşı koruyunuz!
SİPARİŞ FORMU

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player